У чому унікальність?

Vega Phone (SIP-телефонія) — це сучасна альтернатива стаціонарному телефонному зв’язку, в основі якої лежить технологія обміну голосовими даними в онлайн-режимі через Інтернет або IP- мережу. Максимальна затримка мови під час спілкування за допомогою IP-телефонії складає близько 300 мс і у розмові вона практично непомітна.

SIP-телефонія останнім часом нестримно набирає популярність, зокрема за останні два роки кількість абонентів послуги зросла на 50%.

SIP-телефонія доступна скрізь, де є Інтернет-підключення навіть з невисокою швидкістю — від
128 Кбіт/с. При цьому якість передачі голосу значно вища, ніж в аналогової телефонії. Використання протоколу встановлення сеансу SIP дозволяє поєднувати можливості телефонного зв’язку і Інтернету. Саме тому це зручний, високоякісний і недорогий сервіс.

Говорити за допомогою протоколів SIP можна, використовуючи Інтернет-браузери, цифрові телефони, а також додатки для мобільних телефонів. Остання можливість максимально зручна: де б не знаходився клієнт, «міський» телефон у нього завжди з собою.

Найближчим часом Vega оновить мобільний додаток, що зробить сервіс ще комфортнішим.

Який ефект?

Висока якість телефонного зв’язку навіть при повільному Інтернеті.

Міський номер тепер не лише в квартирі або офісі абонента, але і подорожує разом з ним.

Невисока абонентська плата, доданий обсяг дзвінків по Україні і тарифи на трафік дешевші, ніж в інших операторів мобільного або стаціонарного зв’язку.

Повна конфіденційність дзвінків.